Aqualoon – doskonała alternatywa dla piasku kwarcowego w filtrze basenowym
17 czerwca 2019
Jak dbać o wodę w basenie za pomocą chemii Bayrol?
17 lipca 2019
Pokaż wszystko

Jak wybrać najlepsze przykrycie basenu?

Jeżeli posiadasz basen w ogrodzie lub zamkniętym pomieszczeniu i zależy Ci na utrzymaniu czystości, pomogą Ci w tym rolki basenowe z folią solaryczną lub żaluzją. W sklepie dostępne są rolki, które można zamontować na stałe, jak i również takie, które można zdemontować w każdej chwili – rolki basenowe na kółkach. Wszystkie rolki wykonane są z niezwykle trwałych materiałów takich jak stal i tworzywo ABS. Każdy rodzaj ma także aluminiowe rury nośne. Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości surowców, rolki basenowe są wyjątkowo trwałe, mocne, odporne na zniszczenia, dzięki czemu będą służyć przez wiele lat.

Z pomocą rolki basenowej utrzymasz czystość w swoim basenie i ograniczysz zużycie preparatów czyszczących. W tym celu doskonale się sprawdzi specjalna folia solaryczna, która ogranicza parowanie wody oraz podnosi jej temperaturę nawet do 6 st. C. Dzięki folii solarycznej zaoszczędzisz pieniądze na oczyszczanie i ogrzewanie wody w basenie.

Jeżeli zależy Ci na ergonomicznym przykrywaniu basenu, Należy pamiętać, że do żaluzji basenowej stosuje się rolki elektryczne. Są one wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są niezwykle solidne i trwałe. Elektryczne rolki zwijające, dostępne na stronie e-ogrod.com.pl są niezwykle łatwe i wygodne w użytkowaniu. Można je obsługiwać za pomocą przycisku, lub z pomocą zgodnego z rolką pilota sterującego. Dzięki takiemu rozwiązaniu przykrywanie i odkrywanie basenu stanie się znacznie szybsze.

Żaluzja do basenu pozwala na oszczędność energii i wody, dzięki ograniczeniu odparowywania. Żaluzje pomogą utrzymać temperaturę wody wieczorami, zapobiegając nadmiernemu wychłodzeniu. Jeżeli basen znajduje się na zewnątrz, rolety zatrzymają przedostawanie się liści i gałązek z drzew, co pozwoli na utrzymanie czystości.

W sklepie internetowym e-ogrod.com.pl znajdziesz całe niezbędne wyposażenie potrzebne do Twojego basenu. Na stronie dostępna jest bogata oferta niezastąpionych przykryć i różnego rodzaju rolek do basenów.

baseny