Dlaczego stosowanie witaminy C w basenie to błąd?
22 sierpnia 2019
BORDO czy GOBI? Kwestia warta rozważenia
26 listopada 2019
Pokaż wszystko

Nowy piec do sauny firmy Harvia, model The Wall, już w ofercie naszego sklepu!

Piec do sauny Harvia The Wall

Fińskie przedsiębiorstwo rodzinne Harvia już od ponad 60 lat jest wiodącym w skali światowej producentem pieców do saun oraz prekursorem tej branży. Firma posiada różnorodną ofertę, szeroki wybór produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Kompleksowo zajmują się całą tematyką związaną z tworzeniem sauny od pieców, poprzez generatory pary i akcesoria.. Harvia oferuje również wyposażenie do kabin infrared oraz łaźni parowych. Marka Harvia gwarantuje produkty najwyższej jakości o estetycznym, nowoczesnym wyglądzie a jednocześnie łatwych w obsłudze.

Specjalnie dla Naszych Klientów nowy piec do sauny firmy Harvia model The Wall już w ofercie naszego sklepu!

Rozwiązania zastosowane w piecach do sauny Wall o mocy 8,0 kW są przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne. Podświetlane sterowanie,łatwa instalacja i trwałe pomysły konstrukcyjne sprawiają, że The Wall jest doskonałym wyborem. Podświetlany sterownik czasowy zamontowano na górze pieca co ułatwia obsługę. Łatwy montaż i różnorodność stosowanych rozwiązań konstrukcyjnych sprawiają, że piec ten będzie idealny do każdego rodzaju sauny prywatnej. Piece The Wall cechuje bardzo dobra jakość, solidność i precyzja wykonania. Są to piece dopracowane z dbałością o każdy detal a wszystko to w kompaktowej i stylowej obudowie.

Piece elektryczne marki Harvia to doskonały wybór, najlepsze rozwiązanie do saun Naszych Klientów. Ich użytkowanie jest wygodne, łatwe oraz przyjemne. Wystarczy, że podłączysz go do prądu, a samo uruchomienie zajmie Ci dosłownie chwilkę. Ty zaś możesz cieszyć się relaksem w saunie o dowolnej porze. Do tego świetna jakość jaką gwarantuje marka Harvia, spowoduje, że zakup takiego pieca będzie tylko jednorazowym wydatkiem. Ich piece to rewolucyjne rozwiązanie, które wyprzedza postęp technologiczny tej branży. Nie tylko elegancko i uniwersalnie się prezentują, ale też są bardzo ekonomiczne w użytkowaniu.

Zastanawiasz się nad budową sauny? W naszym sklepie z pewnością znajdziesz to co najważniejsze, by mieć piękną i profesjonalną saunę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.