Czy wiesz co to jest aquacycyling?
22 czerwca 2020
Sprawdź zalety pompy ciepłą Fairland INVER X (seria: IXCR) z funkcją TURBO OGRZEWANIA
30 marca 2021
Pokaż wszystko

Poznaj zalety odkurzacza Dolphin M600

Jeżeli posiadasz basen ogrodowy jesteś szczęściarzem, możesz w każdej wolnej chwili relaksować się nad jego brzegiem, cieszyć się z kąpieli oraz uprawiać różne rodzaje sportów wodnych takich jak aquacycling, a przede wszystkim dobrze się bawić.

 

Jednak, aby wypoczynek nad basenem z przyjaciółmi czy z rodziną był bezpieczny trzeba zadbać o jego czystość i wysoką jakość wody.

Przedstawimy Ci najlepszy sposób na czyszczenie basenu.

Najnowszy model odkurzacza Dolphin M600 firmy Maytronics pozwala wyczyścić dno basenu, ściany, linię wody, narożniki profesjonalnie, z wysoką wydajnością oraz bardzo wygodnie.

Firma Maytronics zadbała o wszystkie te elementy.

Przede wszystkim wyposażyła odkurzacz Dolphin M600 w dynamiczny silnik z dwoma napędami PowerStream dzięki czemu system ssący odkurzacza jest najbardziej wydajny z pośród wszystkim modeli służących do czyszczenia basenów do 15m długości.

Kolejną ważną zaletą odkurzacza są innowacyjne szczotki ze specjalnego termoplastycznego materiału. Dzięki nim odkurzacz lepiej wspina się po ścianach i czyści je.

Dodatkowo bardzo wygodnie wyciągniesz odkurzacz z wody po skończonej pracy, po prostu odkurzacz przyjedzie do Ciebie, a ty wyciągniesz go za rączkę, a to wszystko dzięki systemowi Pick Me Up.

 Odkurzacz Dolphin M600 ma możliwość podłączenia go do chmury. Dzięki temu możesz sterować jego pracą z dowolnego miejsca o dowolnej porze przy pomocy smartphona.

Oprogramowanie jest bardzo wygodne i proste w obsłudze dodatkowo zdalnie się aktualizuje, dodatkowo można korzystać z proaktywnych porad serwisowych i konserwacyjnych.

Dla wygody użytkowników odkurzacz Dolphin M600 może pracować w czterech różnych programach, w zależności od tego, jaki z nich wybierzesz może przeprowadzić szybkie odkurzanie, czyścić basen w sposób standardy, lub zdecydować się na program ultra clean lub tylko podłoga.

Bardzo dużą zaletą urządzenia jest jego prosty interfejs, obsługujesz urządzenie przy pomocy jednego przycisku, jego kolor informuje Cię o stanie odkurzacza.

Jesteśmy przekonani, że czyszczenie ogrodowego basenu przy pomocy odkurzacza Dolphin M600 jest bardzo wydajne oraz wygodne.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zapraszamy też na strony naszego sklepu E-ogrod.com.pl