Największe zalety wysokiej jakości wanien SPA Wellis
19 lutego 2019
Wybierz najlepszy odkurzacz basenowy
16 kwietnia 2019
Pokaż wszystko

Jak profesjonalnie analizować stan wody w basenie?

Blue-Connect-aplikacja Fluidra

Blue Connect w zestawie z Wi fi Blue Extender

Jeszcze nie było tak łatwego i wygodnego sposobu na sprawdzenie jakości basenowej wody.

Przedstawiamy specjalistyczny analizator wody Blue Connect w zestawie z Wi fi Blue Extender.

Urządzenie to nie tylko sprawdzi stan wody, ale także poinformuje, jaka chemia basenowa będzie potrzebna do polepszenia parametrów wody w basenie.

Analizator za pomocą specjalnego czujnika ‘4 w 1’ testuje wodę pod kątem pH, temperatury, wskaźnika ORP (Redox) oraz przewodnictwa elektrycznego.

Jak korzystać z analizatora

Zainstaluj pływak w swoim basenie, a w swoim smartfonie zainstaluj aplikację Blue Connect. Następnie zaloguj się korzystając ze swojego konta Facebook, Twitter lub adresu email. Urządzenie wyśle Ci dane pomiaru wody oraz porad dotyczących środków do basenu, wszędzie tam, gdzie się znajdujesz.

Przesyłanie danych może odbyć się dzięki sieci Sigfox. Jeśli nie masz do niej dostępu Wi fi Blue Extender połączy się z Twoją siecią Wi fi, lub skorzysta z połączenia Bluetooth.

Wersja Blue Connect Plus

Wybierając wersję rozszerzoną będziesz mieć dostęp również do takich funkcji jak prognoza pogody, indywidualnych alerty, możliwość obsługi urządzenia przez wielu użytkowników, profesjonalnej platformy Blue Pro Access (umożliwiającej rozbudowaną analizę wyników na komputerze) oraz możliwość podlączenia urządzenia bezpośrednio do instalacji basenowej.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego E-OGRÓD, gdzie można znaleźć szeroki asortyment produktów związanych z rekreacją wodną i techniką basenową.