Poradnik – jak wybrać wannę SPA
19 listopada 2018
Jak umilić sobie kąpiel w jacuzzi
21 stycznia 2019
Pokaż wszystko

Korzyści z zakupu własnej wanny SPA

Czy zastanawiasz się nad nabyciem własnego jacuzzi?

Masz już dość publicznego korzystania z jacuzzi, które wiąże się koniecznością opuszczania własnego mieszkania? Może być to uciążliwe, szczególnie jesienią i zimą, gdy na zewnątrz jest chłodno. A gdy dotrzesz już na basen, często zdarza się sytuacja, że zbiornik jest zajęty i nie ma w nim wygodnego miejsca dla Ciebie lub Twoich towarzyszy.


Nie musisz godzić się z taką sytuacją. Rozwiązaniem jest inwestycja we własną wannę SPA. Obecnie dostępne na rynku jacuzzi bywają często lepsze od tych, z których można korzystać na basenach. Mają wygodne siedziska lub leżanki, dodatkowe efekty wodne, świetlne do koloroterapii lub dźwiękowe. Wygodny system sterowania umożliwia regulację działania.

Doskonałej jakości jacuzzi obejrzysz na stronie E-OGRÓD Wanny SPA.

Jaki model wybrać?

Przed zakupem wanny z hydromasażem trzeba rozważyć przede wszystkim swoje możliwości przestrzenne oraz preferencje.
Jeśli zamierzasz ustawić swoje jacuzzi na zewnątrz zazwyczaj nie będziesz mieć problemów z wystarczającą przestrzenią, jednak jeśli planujesz zamontować je w domu, musisz wykonać stosowne pomiary. Również kształt ma znaczenie – do niektórych pomieszczeń lepiej wkomponuje się okrągły, a do innych kwadratowy lub trójkątny model.
Jeśli ilość miejsca pozwala Ci na zakup dowolnego modelu, zastanów się ile osób będzie korzystało z jacuzzi. Jeśli planujesz uczynić je integralnym elementem imprez, lepiej zdecyduj się na wieloosobowy, duży model. A jeśli wolisz z wanny SPA korzystać samemu lub z partnerem, warto wybrać niewielki, 2-3 osobowy model, który nie będzie trzeba napełniać dużą ilością wody.

Jeśli już wiesz czego oczekujesz od swojej wanny SPA, zapraszamy na stronę sklepu internetowego E-OGRÓD,gdzie znajdziesz wiele interesujących propozycji.